ثبت شرکت ها THINGS TO KNOW BEFORE YOU BUY

ثبت شرکت ها Things To Know Before You Buy

ثبت شرکت ها Things To Know Before You Buy

Blog Article

*در شرکتهای تضامنی داشتن اساسنامه ضرورتی ندارد ،اما زمانی که قراری بین شرکا باشد از اساسنامه استفاده می کنند ،اما داشتن شرکتنامه از اهمیت زیادی برخوردار است.

افراد برای ثبت هر یک از این شرکت‌ها می‌بایستی گام به گام مراحل زیر را طی نمایند:

*شرکت سهامی به شرکتی گفته میشود که سرمایهان به سهام تبدیل میشود.

فروشندگان کالا یا خدمات جهت دریافت مبلغ مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان خود موظف هستند که گواهینامه ارزش افزوده داشته باشند.

ب.مجمع عمومی فوق العاد ه که کارهای مربوط به انحلال شرکت ویا تغییر اساسنامه بر عهده ان ها است.

دسترسی به مشاوره آنلاین ثبت شرکت ها ساده می باشد، شما در هر زمان و مکانی که هستید به سادگی می توانید از طریق هر شبکه اجتماعی ارتباطی که راحت هستید با مشاورهای متخصص ما در ارتباط باشید، ما در واتسپ، تلگرام، ایمیل، اینستاگرام و ... کنار شما هستیم.

گام هفتم: تعیین حوزه مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و دفاتر تجاری

ارسال نظر تمام حقوق برای خبرگزاری برنا محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است. طراحی سایت خبری و خبرگزاری آسام

*در شرکت های تضامنی میزان مسئولیت هر یک از شرکا به میزان سرمایه که دارد بستگی دارد.

همچنین به هنگام ثبت شرکت تا ۲ ماه بعد باید به میزان نیم در هزار سرمایه شرکت به عنوان مالیات از طریق وب سایت اداره مالیات پرداخت کرد؛ در غیر اینصورت ملزم به پرداخت جریمه­ای دو برابر مبلغ مذکور می­شوید.

وقتی که شما برای ثبت شرکت در ترکیه اقدام می نمایید باید موارد زیر را انجام دهید:

اگر قصد دارید که ثبت شرکت خود را به صورت آنلاین انجام دهید، باید به نکات توجه داشته باشید. در ابتدا شما باید یک فرم مخصوص را تکمیل کنید و این فرم را برای کارشناسان ما ارسال کرده، لازم به ذکر است که این فرم در سایت ما وجود دارد و شما به آسانی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

سرمایه هر یک از قالب های ثبتی متفاوت می باشد بعنوان مثال سرمایه مورد نیاز برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می باشد.

نکته ای که برای تعیین اسم برای read more شرکت های تضامنی وجود دارد این است که نام یکی از اعضا ذکر شود ودر کنار ان نا م دیگر اعضا مثلا با عنوان شرکا یا برادران و یا …. نوشته شود.

Report this page